Naši partneři

soppec_logo

SOPPEC S/A (Francie)

Společnost SOPPEC S/A se již přes 40 let věnuje výrobě aerosolů určených pro širokou škálu zákazníků z oblasti lesnictví, stavebnictví, dopravy, průmyslu i veřejné správy. Velký důraz je také kladen na samotný vývoj produktů a neustálé inovace v technologii (nové odstíny pigmentů, praktické a bezpečné řešení obalů a další). Společnost založil v roce 1962 pan Christian de Maillard a donedávna v ní ještě aktivně působil.

reverdo_logo

S.A.R.L. REVERDO (Francie)

Společnost SARL REVERDO vyvinula technologii ocelových svodnic ("revers d´eau" znamená "odvedení vody "), které brání erozím nezpevněných cest v členitém terénu. Tato rodinná firma byla založena v roce 1995, od této doby se dynamicky rozvíjí a její produkty jsou s úspěchem využívány po celé Evropě.

bcc_logo

BBC AB (Švédsko)

Společnost BCC AB patří v oboru školkařství a semenářství do světové špičky. Její technologie a výrobky jsou pro svou vysokou kvalitu a flexibilitu využívány prakticky ve všech státech světa. Společnost založil v roce 1987 pan Hans Björkemar.

jiffy_logo

JIFFY Products International B.V. (Norsko)

Společnost Jiffy Products International B.V. se dlouhodobě zaměřuje především na výrobu a vývoj semenářských obalů z přírodních materiálů - rašelina, buničina, dřevo, kokosová vlákna a další. Tyto produkty zajišťují rychlý a zdravý růst rostlin s důrazem na absenci "šoku z přesazení". Společnost založil v roce 1912 pan Johan G. Olsen, a ačkoli se z ní již stala nadnárodní korporace, většinu akcií drží stále rodina Olsen.